lale

Bu tür özel günler Ruslar için çok önemlidir. Daha doğrusu tüm Avrupa için çok önemlidir. Sizde arkadaşınızın, eşinizin, aile dostunuzun, akrabanızın kadınlar gününü Rusça nasıl kutlayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz! Çünkü bu yazımızda Rusça tebrik mesajlarını yayınlayacağız! En çok hoşunuza giden tebrik mesajını dilediğiniz kişiye gönderebilirsiniz!

Değerli Kadınlar!

Bu güzel günde kadınlar gününüzü yürekten kutlarım! Hayat boyu sağlık, huzur, iyilik hep sizinle olsun!

Дорогие Женщины!

В этот прекрасный день вас от души поздравляю С днём Женщин! Пусть здоровье, мир и доброта сопутствуют Вам всю жизнь!

„Все женщины прелест ны, а красоту им придает  любовь мужчин.“

Александр Сергеевич Пушкин

Sevgili Eşim!

8 Mart Kadınlar gününü kutlar sana bir ömür boyu mutluluk dilerim. Dilerim ki kurduğun bütün hayaller tek tek gerçekleşir. Sağlık, huzur, güzellik hep seninle olsun. Sen ise hep benimle!

Любимая Жена!
Поздравляю тебя с женским днем 8 Марта и желаю счастья на всю жизнь! Надеюсь сбудутся одна за другой все твои мечты о которых ты мечтаешь. Пусть всегда будут с тобою здоровье, мир и красота. А ты со мною!

“Dünyada her şey kadının eseridir.” Mustafa Kemal Atatürk

Sevgilim!

Senin kadar güzel olmasa da bu güzel günde seni sevgiyle tebrik ederim. Kalbinde aşk, yüzünde gülümseme, gönlünde hep ben olayım. Bir ömür mutlu, huzurlu, sağlıklı ol! Şans hep seninle olsun. Kadınlar günün kutlu olsun!

Любимая!

С любовью поздравляю тебя с этим прекрасным днём, даже если он не такой красивый как ты,. Пусть будет в твоем сердце любовь, на лице – улыбка, а в душе – я. Будь счастлива , спокойна и здорова! Да пребудет с тобой всегда удача.
С Женским Днём!

Değerli Anacağım!

Sana olan sevgimi kelimeler ile anlatamaz hiç kimse. Hiçbir bayram, özel gün açıklayamaz değerini! Senin oğlun olduğun için çok şanslıyım. Allah sana sağlık, huzur versin. Bir ömür boyu bizimle ol canım anam!

Дорогая Мама!

Никто не может описать словами мою любовь к тебе. Никакой праздник, особенный день не могут объяснить твою ценность! Мне очень повезло быть твоим сыном. Да ниспошлет тебе Аллах здоровья и мира. Будь с нами на всю жизнь, моя дорогая мама!

Değerli kadınlar!

Bu mükemmel bahar günü 8 Mart kadınlar gününüzü kutlarım! Tüm istekleriniz gerçekleşsin, fikirleriniz ve hayalleriniz gerçeğe dönüşsün! Her zaman çok güzel, nazik ve sağlıklı kalın!

Дорогие Женщины!

В этот прекрасный весенний день поздравляю вас с женским днем 8 Марта! Пусть все ваши желания исполнятся, задумки и мечты превратятся в реальность.  Оставайтесь всегда такими прекрасными, нежными и здоровыми.

By Sergen ERZİ

Moldova'da üniversite eğitimimi İngiliz ve Rus dilleri edebiyatı ve öğretmenlik bölümü üzerine tamamlayıp halen Moldova'da yaşamaktayım. Aktif yaşamımda Moldova'da özel eğitim kurslarında yabancı öğrencilere Rusça ve Türkçe dersler vermekteyim. Edindiğim tecrübeler ve aldığım eğitim ışığında YouTube platformunda Rusça dersler yayınlamaktayım. Tüm bunlara ek olarak Rusça bilimsel makaleler, bitirme tezleri, dönem ödevleri hazırlamaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir